Pomożemy Ci dotrzeć do nowych klientów na wszystkich urządzeniach

Wszystko sprowadza się do tego, aby każdy zainteresowany Twoją ofertą, po wejściu na Twoją stronę internetową, nie odszedł bez kontaktu.

Zobacz jak zbudować skuteczną stronę www

Tworzymy strony www dla ludzi

Witaj w świecie, gdzie Twoja wizja staje się rzeczywistością.

Wyobraź sobie, że Twoja firma to statek płynący przez rozległy ocean rynku. Twoja strona internetowa to żagiel, który pomoże Ci łapać wiatr i szybko zmierzać do portów sukcesu. Czy wiesz, co zrobić, aby ten żagiel był na tyle silny, by poradzić sobie z wielkimi falami?

Często słyszę o walce o uwagę klientów, potrzebie wyróżnienia się na tle konkurencji, rozterkach, czy działania marketingowe przynoszą oczekiwane efekty. Dlatego oferuję Ci więcej niż tylko tworzenie stron www. Oferuję Ci partnerstwo w kreowaniu Twojego unikalnego oblicza w sieci.

Rozwiązanie, które proponuję, to nie tylko estetyka i technologia. To strategia, która przemawia bezpośrednio do serc i umysłów Twoich klientów. Zbudujemy razem stronę, która nie tylko opowiada Twoją historię, ale także przyciąga, angażuje i przekonuje. Stronę, która staje się solidnym mostem łączącym Cię z klientami.

Korzyści? Nie myśl teraz o korzyściach. Twoja strona będzie jak magnes – przyciągnie i zatrzyma idealnych klientów, którzy szukają właśnie tego, co oferujesz. Będzie jak strażnik, który nie pozwoli, aby ktokolwiek, kto jest zainteresowany Twoją ofertą, odszedł bez kontaktu. Wszystko to osiągniemy dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy, które sprawią, że nawigacja stanie się intuicyjna, a każde kliknięcie przybliży klienta do zakupu.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży. Zbudujmy razem stronę internetową, która nie tylko mówi, ale też słucha – stronę, która będzie żyła razem z Twoim biznesem i która pomoże Ci nie tylko dotrzeć do celu, ale też rozwinąć skrzydła na nowych, nieznanych dotąd rynkach.

Czy jesteś gotów/owa zachwycić swoich klientów?

Sztuką jest tłumaczyć prosto złożone zagadnienia.

Robimy strony w kilku prostych krokach

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych potrafię szybko określić potrzeby Twojej grupy docelowej, ponieważ strona www jest dla Twoich klientów i ma ich przyciągać do Twojego biznesu.

01

Rozmowa

W pierwszej rozmowie skupimy się na zrozumieniu specyfiki Twojego biznesu, tego, co oferujesz, oraz tego, kim są Twoi klienci, aby mieć pewność, że strona internetowa będzie skutecznie odpowiadać na ich potrzeby i przyciągać właściwą grupę odbiorców.

02

Dopasowanie

Na tym etapie wybieram rozwiązanie i funkcjonalność, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom, tak aby strona była nie tylko ładna i funkcjonalna, ale także dopasowana do potrzeb Twoich klientów.

03

Wycena

Bez żadnych zobowiązań. Na tym etapie dokładnie określam zakres prac oraz wartość inwestycji, zapewniając Ci pełną przejrzystość kosztów, zanim podejmiesz decyzję o współpracy. Wartość ta nie ulegnie zmianie w trakcie realizacji projektu.

04

Realizajcja

Przeprowadzę Cię przez cały proces realizacji projektu, zapewniając wszystkie niezbędne elementy, od rejestracji domeny przez konfigurację serwera aż po finalne uruchomienie strony internetowej. Dbam o każdy detal, tak aby Twój biznes zyskał skuteczne narzędzie reklamowe

Znajdź rozwiązanie idealne dla Ciebie

Na co dzień lubię pracować z mniejszymi firmami. Obserwowanie, jak moja praca przekłada się bezpośrednio na ich sukces, jest budujące i daje dużo satysfakcji. Dlatego mamy propozycję dopasowane do potrzeb i możliwości każdego, niezależnie do tego, czy jesteś małą firmą, czy większym przedsiębiorcą.

1 700 zł

One page

Prosta strona dla małej firmy.

Nowoczesna
Szybka
Responsywna
Możliwość rozbudowy
Zarządzanie treścią

> 2 500 zł

standard www

Prosta strona plus dodatkowe podstrony.

Nowoczesna
Szybka
Responsywna
Możliwość rozbudowy
Zarządzanie treścią

> 4 500 zł

premium www

Dla bardziej wymagających klientów większych firm i małych sklepów.

Nowoczesna
Szybka
Responsywna
Możliwość rozbudowy
Zarządzanie treścią

> 10 000. zł

Bizenes www

Rozbudowane serwisy, większe sklepy www. Indywidualne kodowanie i projekt graficzny.

Nowoczesna
Szybka
Responsywna
Możliwość rozbudowy
Zarządzanie treścią

Podejmuj świadome decyzje.

Dlaczego warto budować z nami stronę www

Dostosowane Projekty Stron

Zrozumienie Twojego biznesu to mój priorytet. Tworzę strony, które nie tylko prezentują usługi, ale też przyciągają klientów. Każdy projekt jest dla mnie osobistym zobowiązaniem, że będzie wspierał rozwój Twojej firmy.

Łatwa Obsługa i Zarządzanie

Twoja nowa strona internetowa będzie intuicyjna zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów. Dostosuję funkcje zarządzania tak, abyś mógł łatwo aktualizować treści oferty, co ułatwi prowadzenie biznesu.

Szybka i Efektywna Realizacja

Cenię Twój czas, dlatego zapewniam, że projekt zostanie wykonany szybko i efektywnie. Dzięki mojemu bezpośredniemu zaangażowaniu możesz liczyć na terminowe dostarczenie strony, bez kompromisów w jakości.

Wsparcie Po Uruchomieniu

Twoja strona to dopiero początek naszej współpracy. Oferuję Ci stałe wsparcie techniczne i doradztwo, aby Twoja strona zawsze działała sprawnie i była aktualna. W razie potrzeby zawsze jestem do Twojej dyspozycji.

Zobacz realizacje stron www

Do tej pory mieliśmy przyjemność wykonać i wdrożyć ponad 700 projektów stron internetowych dla naszych klientów z Wyszkowa, Pułtuska, Radzymina, Serocka czy Warszawy.
Zobacz część naszych realizacji.

Zaufali Nam

Przez lata mieliśmy przyjemność tworzyć strony www dla wielu lokalnych firm z okolic Wyszkowa, Radzymina, Serocka, Pułtuska czy Warszawy. Tworzymy także strony dla placówek oświatowych w tym dla LO im. Norwida w Wyszkowie.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się ze mną

Porozmawiajmy, jak przyciągnąć więcej klientów z Internetu dzięki dobrej stronie www.
Jeżeli linia jest zajęta prawdopodobnie rozmawiam z klientem lub omawiam kolejny projekt. W takim wypadku spróbuj za chwilę, możesz też napisać maila, oddzwonię.

533 500 115
biuro @ seetop.pl
Scroll to Top