BUDUJEMY STRONY WWW DLA FIRM ​​

Internet to świat równoległy

Każdy z nas wchodzi do niego codziennie. Jednak nie każdy porusza się tak samo. Jedni wolą szukać stron w Google inni tylko przeglądają social-media.

Czy zastanawiałeś się gdzie są Twoi klienci ?

POMYŚL O BEZPIECZEŃSTWIE, MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ

Utrzymanie i bezpieczeństwo stron www

Z uwagi na dużą ilość pracy związanej z odpowiednim przygotowaniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem stron internetowych, poniższe usługi oferujemy jedynie klientom, którzy zlecili nam wykonanie strony internetowej. Stworzona przez nas strona www może, ale nie musi być utrzymywana na naszych serwerach; to samo dotyczy poszczególnych elementów wymienianych poniżej.

#1 podstawowy

Poznaj elementy niezbędne do prawidłowego działania strony internetowej.

Wartość inwestycji: 45-55 zł/mies.

Adres www

Indywidualna domena internetowa wzmacnia indywidualność Twojego biznesu buduje zaufanie. Ułatwia też zapamiętanie adresu strony.

Serwer

Dla utrzymania Twojej strony korzystamy z dużych serwerowni chronionych zabezpieczonymi łączami, instalacjami przeciwpożarowymi, na wypadek awarii prądu czy nośników.

Certyfikat SSL

Jest kluczowy dla SEO, ponieważ Google premiuje bezpieczne strony w swoich wynikach wyszukiwania.

Kopie zapasowe

Backup strony internetowej jest niezbędny do szybkiej odbudowy danych po awariach, atakach hakerskich czy błędach użytkownika.

# 2 Wiecej bezpieczeńśtwa i opieka

Zapewnienie aktualności oprogramowania strony www oraz aktualizacja treści.

Wartość inwestycji: 50 zł/mies.

Aktualizacja oprogramowania.

Aktualizacje WordPress zwiększają bezpieczeństwo, poprawiają wydajność, dodają nowe funkcje oraz eliminują błędy, wspierając optymalne działanie strony.

Aktualizacja wtyczek.

Aktualizacje wtyczek do WordPressa są kluczowe dla bezpieczeństwa, wydajności i funkcjonalności strony, zapewniając kompatybilność z najnowszą wersją systemu.

Zabezpieczenie przed atakami.

Aktualizacje WordPressa zabezpieczają przed atakami hakerskimi, poprawiając bezpieczeństwo, szybkość i stabilność strony, co minimalizuje ryzyko utraty danych

Aktualizacja treści strony.

Twoja strona jest zawsze aktualna, atrakcyjna dla klientów i skutecznie wspiera Twój biznes. Nie musisz uczyć się CMS. Zajmiemy się wszystkim, abyś mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu

Zaufali Nam

Przez lata mieliśmy przyjemność tworzyć strony www dla wielu lokalnych firm z okolic Wyszkowa, Radzymina, Serocka, Pułtuska czy Warszawy. Tworzymy także strony dla placówek oświatowych w tym dla LO im. Norwida w Wyszkowie.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się ze mną

Porozmawiajmy, jak przyciągnąć więcej klientów z Internetu dzięki dobrej stronie www.
Jeżeli linia jest zajęta prawdopodobnie rozmawiam z klientem lub omawiam kolejny projekt. W takim wypadku spróbuj za chwilę, możesz też napisać maila, oddzwonię.

533 500 115
biuro @ seetop.pl
Scroll to Top